Головна

Корисний досвід для викладацької та наукової діяльності викладачі кафедри ТПЕ отримують, активно приймаючи участь у міжнародних тренінгах, науково-навчальних візитах до країн ЄС

Доцент кафедри ТПЕ, кандидат економічних наук, Зосименко Тетяна Іванівна впродовж декількох років активно бере участь в навчальних тренінгах, що реалізуються Інститутом Європейської Політики за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Тематика та мета даних заходів наступна:

1.      13.03.2017 р. по 18.03.2017 р. - науково-навчальний візит до м. Берлін (Німеччина) та м. Брюссель (Бельгія), організований Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень та Інститутом європейської політики (Німеччина). Метою візиту є сприяння розвитку знань і навичок учасників, розширення наукових досліджень в сфері Європейської інтеграції.

 

2.    Квітень  2016 – грудень 2017 – навчання у циклі тренінгових сесій “Тренінги для тренерів з управління проектним циклом ЄС”, що реалізуються Інститутом Європейської Політики за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Мета тренінгу: розвиток знань та навичок у сфері проектного менеджменту задля ефективної участі у впровадженні Угоди про асоціацію / ПВЗВТ між Україною та ЄС.  

 

 

3.         Жовтень 2017 – лютий 2018 – учасник тренінгів для представників українських аналітичних центів в рамках проекту “Платформа для аналітичної та міжкультурної комунікації” (PAIC), що реалізуються Інститутом Європейської Політики за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (IEP). Мета: розбудова навичок у сфері аналізу політик, дослідницького дизайну, критичного мислення, фандрейзингу та міжкультурної комунікації.

 

 

4. Листопад 2017 – лютий 2018 – навчання у циклі тренінгових сесійГромадська школа дієвих практик ЄС: рівень В: Спеціалізований тренінг з тематикиСпеціальні навички щодо Угоди про асоціацію”. Тренінги включали теми: аналіз законодавства, впровадження та моніторинг УА/ПВЗВТ, механізми координації ЄС, публічні виступи англійською мовою за тематикою європейської інтеграції.

 

 

 

5. 20.03.2018 р. по 24.03.2018 р. - науково-навчальний візит до м. Брюсселю (Бельгія), організований Інститутом європейської політики (Німеччина). Метою візиту є посилення знань і навичок учасників у сфері Європейської інтеграції та координаційного механізму політики ЄС, стимулювання досліджень, спрямованих на удосконалення процесу розробки політики у сфері європейської інтеграції в Україні. 

 

 

 

Побажаємо Тетяні Іванівні і надалі рухатись за таким вектором.


Новини