Головна

011_«Сталий розвиток в освіті і бізнесі»

4 жовтня 2019 р. викладачі кафедри ТПЕ (завідувачка кафедри д.е.н., проф. Дерій Ж.В., к.е.н., доц. Зосименко Т.І., к.е.н.,доц. Самко О.О., к.е.н., доц. Шадура-Никипорець Н.Т.) відвідали семінар «Відповідальне партнерство. Бізнес та Освіта у контексті сталого розвитку» та результативно пройшли тренінг «Сталий розвиток в освіті і бізнесі». Захід відбувся у м. Київ за участю представників освіти, бізнесу, громадськості. 

Заходи були проведені в рамках Порядку денного у сфері сталого розвитку до 2030 року, що є планом дій для людей, планети та процвітання.

Цілі сталого розвитку (ЦСР), які ще називають “Глобальними цілями” — це загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб покінчити з бідністю, захистити планету і забезпечити мир і процвітання для всі людей у світі.

 

Набуті знання та отриманий досвід будуть корисними в навчальному процесі при реалізації освітньої програми «Економіка довкілля та природних ресурсів», яка останнім часом набуває популярності серед молоді, враховуючи мейнстрим сучасної науки.


Новини