Головна

01_Наші студенти долучилися до тренінгу-ділової гри “Розвиток управлінських навичок підприємців”

 

26.09.2019 р. наші студенти Яна Петренко, Костянтин Степаненко, Максим Завада (“Економіка підприємства”) та Ірина Костюченко (“Облік і аудит”) долучилися до тренінгу-ділової гри “Розвиток управлінських навичок підприємців”.

Протягом гри учасники мали змогу поспілкуватися з досвідченими і прогресивними підприємцями та фахівцями з економічних питань, спробувавши використати на практиці свої знання зі стратегічного планування, “попрацювати” в різних відділах компанії, знайти нестандартні рішення для подальшого розвитку, а головне — реалізувати стратегію підприємства у співпраці з іншими департаментами заради єдиної мети.

Дякуємо Чернігівській регіональній торгово-промисловій палаті та особисто віце-президенту Ларисі Циган  за запрошення, чудову організацію, яскраві враження та унікальний досвід, що надихає та спонукає рухатися вперед! Сподіваємося, що це допоможе нашим майбутнім підприємцям грамотно та помірковано приймати стратегічні рішення на користь майбутнього своїх компаній та країни.

 

Тренінг було організовано Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Чернігів, заснованим на базі Чернігівської ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business.


Новини