Головна

1_відбулося урочисте відкриття академічного стартап-клубу YEP ЧНТУ

28 лютого 2019 р. в Чернігівському національному технологічному університеті відбулося урочисте відкриття  академічного стартап-клубу YEP ЧНТУ. Мережа YEP стала членом UBI Global Network, однією з 600 інкубаційних програм з 70 країн світу, що відповідають найвищим світовим стандартам підприємницької освіти. YEP став найкращим проектом на конкурсі ініціатив, що розбудовують стартап-екосистему міст і взяв участь у The Next Web Startup City Summit 2017 в Амстердамі. Для розвитку стартап культури та сталого розвитку університетів, командою YEP створена мережа підприємницьких клубів, метою яких є розвиток критичного мислення у студентів та системна робота над створенням стартапів в університетах.

 

 

На урочистому відкриті YEP ЧНТУ були присутні: ректор ЧНТУ Шкарлет С.М., начальник науково-дослідної частини Сизоненко О.В., менеджери мережі YEP - Подкуйко В. та Пузанова О., координатори проекту – Хоменко І.О. та Поленкова М.В., представники YEP ЧНТУ, які пройшли навчання  – Петренко Я., Каштальян О. та Степаненко К., студенти та викладачі.

 

 

Команда Startup Club CNUT запрошує долучатись до роботи клубу студентів, магістрантів, аспірантів усіх спеціальностей та відвідувати заходи, лекції та тренінги. По всім питанням звертайтесь за номером +380680852899

Ми у соцмережах:

Facebook   @yep.cnut

Instagram   startupclub_cnut

Telegram     https://t.me/yepash


Новини